Strony

poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Powitanie. Misja zbawienia nudnego świata.Być, albo nie być – oto jest pytanie.

My, wybraliśmy zdecydowanie BYĆ! I to w całym tego słowa znaczeniu. Tutaj, na blogu chcemy się przede wszystkim dobrze bawić, odkrywać swoje nowe talenty, dzielić się pomysłami, kreatywnością oraz pokazywać, że z Rodziną wychodzi się dobrze nie tylko na zdjęciach.

Czym jest Esensja?

Esensja to taka nasza mała ,,misja zbawienia nudnego świata” . Chcemy czegoś więcej niż codziennego chodzenia do pracy, gotowania obiadów i leżenia przed telewizorem.


Kim jesteśmy?

Agata i Paweł. Genetycznie spokrewnieni twórcy nietuzinkowych pomysłów, z barwnym spojrzeniem na rzeczywistość. Dzielimy mnóstwo cech wspólnych- doskonałe wyczucie smaku, surrealistyczne poczucie humoru, tendencję do wymyślania niestworzonych rzeczy, niepohamowany optymizm oraz absolutny brak kontroli nad emocjami reprezentowanymi przez mimikę twarzy (jeżeli spotkasz nas na ulicy, a nasze twarze wykrzywią się w grymasie niesmaku, wiedz, że musisz lecieć do domu się przebrać!).

Przez kolejne miesiące, lata, dekady ( zależy ile wytrzymacie) mamy zamiar ubarwiać Wam egzystencję naszymi wpisami. Chcemy wypowiadać się na wszystkie tematy, ze szczególnym naciskiem na te, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia. To zapewne poprawi Wam humor.

Jak wyglądamy?
Ba… Cudownie :

Nasze zdjęcia nie zawsze będą szablonowe, lubimy bawić się kolorami, efektami, światłem, tworzyć niecodzienne kompozycje.

Dajemy wam:
-fantastyczną rozrywkę podczas czytania
-niebanalne pomysły na spędzenie wolnego czasu, kiedy już skończycie czytać
-cudowne inspiracje ze świata mody i aranżacji wnętrz
-kuszącą możliwość dołączenia do klubu pięknych, oszczędnych i kreatywnych

Oczekujemy od was:
- zachwytu
- wierności
- wstania zza biurka i zrobienia czegoś pożytecznego
- dzielenia się z nami refleksjami w komentarzach
- polubienia nas na fejsbuku, pintreście, instagramie i gógl+

I pamiętajcie: ,,cieszcie się z małych rzeczy", jeżeli akurat nie możecie ich znaleźć zapamiętajcie ten adres ESENSJONALNI. blogspot.com


A&P
3 komentarze:

  1. Bardzo się cieszymy Adamie! :) Liczymy na więcej tak trafnych komentarzy

    OdpowiedzUsuń
  2. lubię to !! P. (jeszcze) S.

    OdpowiedzUsuń