Strony

poniedziałek, 5 września 2016

Tangle Teezer
Świat oszalał na punkcje szczotek do włosów Tangle Teezer. Co jest w nich takiego wyjątkowego i czy na prawdę warto ją mieć?Tangle Teezer to profesjonalne szczotki do włosów, które zdobywają laury na całym świecie.Na pierwszy rzut oka od zwykłych szczotek różni je przede wszystkim kształt. Ale to jednak nie wszystko!
Z racji, że sama posiadam jeden egzemplarz wspomnianej cudowności post ten może być obiektywny. Co mówi nam producent?


Przede wszystkim główną zaletą szczotek jest to że bezboleśnie rozczesują włosy, zgadzam się z tym w 100%! Niezależnie od tego czy włosy są długie czy krótkie nie odczuwamy ciągnięcia, zwłaszcza przy mokrych włosach. Po drugie szczotka masuje podobno głowę, szczerze mówiąc nigdy nie zwróciłam na to uwagi, włosy rozczesuje w przeciągu kilkudziesięciu sekund, nie zauważyłam zatem żeby moja głowa była pod tym względem odprężona i wymasowana, nie mniej muszę zaobserwować to działanie... :) Kolejną zaletą szczotki jest to że nie niszczy włosów, z tym również się zgodzę. Jeżeli produkt nie ciągnie naszych włosów i nie musimy się z nimi siłować, tym samym nie podlegają one zniszczeniu.
Tangle Teezer wykonana jest z elastycznego tworzywa, co za tym idzie nadaje się do każdego rodzaju włosów, z burzą loków również sobie poradzi :) Walory estetyczne dla producentów również mają znaczenie, Tangle dostępne jest w różnych kolorach, każdy znajdzie dla siebie odpowiedni ;)
Szczotki w Polsce są co raz bardziej dostępne i tańsze, na promocji znajdziemy już ją za ok, 35 zł.
Czy polecam?
Zdecydowanie, w tym przypadku zachwalanie tego produktu przez social media nie jest wyolbrzymione :)
A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz