Strony

poniedziałek, 30 maja 2016

Beauty - maj 2016

W maju zaopatrzyłam się w 4 nowości, z czego 3 z nich marki NYC.NYC czyli New York Color to amerykańska firma kosmetyczna oferująca całkiem fajne produkty w stosunkowo niskich cenach. To właśnie ich niska cena zdecydowała o tym, że trafiły do mojej kosmetyczki.

1. NYC Róż w sztyfcie Beautifying Blushable - SOHO PINK 001 - 5,14 zł
Róż ma bardzo kremową konsystencję, co za tym idzie dosyć łatwo się rozprowadza. Najlepiej użyć do tego własnych palców, albo gąbeczki. Kolor jest delikatny i naturalny, daje efekt lekkiego zarumienionego policzka :) Nigdy nie miałam różu w sztyfcie, dlatego zdecydowałam się na wypróbowanie tej nowości, łatwy w aplikacji, trwały i do tego tani.2. NYC Pomadka w pisaku Smooch Proff - Fuchsia nr 496 - 3,27 zł 
Pomadka w pisaku to w moim przypadku również nowość. Po pierwsze zdecydowanie łatwiej nakłada się nic klasyczna wersja, jest bardziej płynna. Po drugie pięknie pachnie i daje bardzo intensywny kolor, po trzecie tak jak w poprzednim przypadku jest bardzo tania. Co prawda na opakowaniu jest napisane, że wytrzymuje 16h, oczywiście mija się to z prawdą. Mi wytrzymuje kilka godzin, po każdym posiłku lepiej udać się do toalety i poprawić co nieco. Nie mniej na mniejsze wyjścia nadaje się idealnie.3. NYC High Definition Eyeliner w pisaku - czarny nr 889 - 6,42 zł. 
Dzięki cienkiej końcówce można wykonać na powiece bardzo ładne kreski, do tego kolor jest intensywny. Tusz eyelinera nie rozmazuje się i utrzymuje się cały dzień na oku. Jeżeli chcemy grubszą wersję kreski, można śmiało dorysować grubszy pasek. Zobaczymy po jakim czasie końcówka stanie się wyschnięta, na razie od pierwszego użycia intensywność koloru jest taka sama.4. Manhattan Only Paletka 4 cieni - Jeans Teens nr 01 - 3,96 zł. 
Paletka zawiera 4 cienie - 3 matowe ( szary, niebieski, błękitny) oraz jeden brokatowy ( żółty). Jest nie wielkich rozmiarów, dzięki czemu można z łatwością zabrać ją ze sobą. Ma ładne opakowanie, zamykane na magnez. W środku znajduje się również aplikator do cieni, ale jak to z gąbkami bywa, jest raczej mało praktyczny. W moim przypadku cienie zużywają się w bardzo wolnym tempie, tak więc taka wielkość jest zdecydowanie wystarczająca, no i cena kusząca :)Jak widzicie za nie wielkie pieniądze idzie kupić na prawdę dobre jakościowo produktu, wystarczy tylko trochę poszperać i poczytać opinii. Wszystkie kosmetyki kupiłam w sklepie internetowym : www.ezebra.pl

A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz