Strony

czwartek, 13 października 2016

Gadżety z lat 90-tychZestawienie kilku najpopularniejszych gadżetów lat 90-tych. Jak dla mnie numerem jeden zdecydowanie pozostaje Tamagotchi :)

1. TAMAGOTCHI
Wpis o tej jakże fenomenalnej zabawce pojawił się już u nas na blogu : KLIK, nie mniej warto o niej wspomnieć również przy tym zestawieniu.


2. NOKIA 3210
Zadebiutowała w 1999 roku, popularność zyskała nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Szacuje się, że Nokię 3210 posiadało ok 150 mln ludzi. Brak wystającej anteny, możliwość grania w w węża - to tylko nie które powody jej fenomenu :)

3. FURBY
Furby to oczywiście gadająca. włochata i niezbyt ładna zabawka. Co ciekawe, produkowana do dnia dzisiejszego, bogata w nowe funkcje m.in możliwość połączenia ze smartfonem.

4. WALKMAN
Słuchanie ulubionych kawałków muzycznych poza domem? To było coś niesamowitego! Do dzisiaj pamiętam mój pierwszy model i radość z słuchania muzyki w każdym miejscu. To cudo było produkowane aż do 2010 roku.
5. GAME BOY

Możliwość grania w każdym miejscu i o każdej porze? Stało się to możliwe dzięki Nintendo Game Boy. Beznadziejna grafika czy też ciągłe wymienianie baterii nie stanowiło dla nikogo problemu.Co jest Waszym ulubionym gadżetem?
A.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz