Strony

czwartek, 1 października 2015

1 miesiąc z ESENSJĄ

To już miesiąc jesteśmy z Wami!
A dokładniej 24 posty :)
Dziękujemy za każde polubienie, każdy komentarz czy wyświetlenie naszego bloga. Chodzą słuchy, że jestem jedną wielką statystyką, a statystyka nie kłamie! Mamy ponad 2000 wyświetleń, z których jesteśmy baaardzo dumni :) Jeżeli chociaż kilkoro z Was posłuchało Fismolla, poszukało w swojej szafie ciuchów w paski, wypiło kawę z odlotowego kubka, uśmiechnęło się czytając jakikolwiek wpis, śmiało się na widok odlotowej puszki Pawła, zjadło na kolację pomidora, zauważyło piękno bulteriera, czy uciekało przed gołębiem to jesteśmy z tego powodu bardzo uszczęśliwieni.

Dla nas blog jest przede wszystkim super zabawą, dającą upust naszym emocjom. Warto w swoim życiu robić coś, co sprawia radość Jeżeli praca Cię nie satysfakcjonuje, siedzisz w domu bezproduktywnie, a wszyscy dookoła Cię denerwują, znajdź chociaż jedną rzecz, która sprawiłaby, że poczujesz się potrzebny, uśmiechnięty i spełniony.

Możesz wszystko, jeżeli w końcu uwierzysz w siebie i w swoje niezidentyfikowane dotąd pokłady kreatywności!
Na szczęście dla świata i ludzkości spodobało się nam to całe pisanie. Nawet jeżeli wpisy czytamy wyłącznie MY i nasza rodzina to warto! Przed wami jeszcze dużo atrakcji i sporo energii do wzięcia. Szykujemy się na sezon jesień/ zima, a jak wiadomo w tym trudnym okresie trzeba coś robić, żeby nie oszaleć...

Więc, póki chcemy was raczyć naszymi tekstami, póty czytajcie!

A&P.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz