Strony

piątek, 15 stycznia 2016

Regina Brett i jej cud
Jeżeli postać Reginy Brett nie jest jeszcze Wam znana, to czym prędzej musicie przeczytać jej 3 niesamowite książki!Kilka słów o tej kolejne poczciwej autorce ( o poprzedniej możecie przeczytać TU ):
Regina Brett urodziła się w 1956 roku i śmiem sądzić, że jest w tej chwili najbardziej znaną felietonistką na świecie. Regina miała dosyć bujną młodość, życie bynajmniej jej nie rozpieszczało. Gdy dostała się na studia, dowiedziała się, że jest w ciąży. Tym samym musiała zrezygnować z dalszej nauki. Nie mogła liczyć na ojca swojego dziecka, tak więc samemu sprawowała opiekę nad córeczką. W wieku 30 lat skończyła upragnione dziennikarstwo i religioznawstwo. 10 lat później spotkała w końcu miłość swojego życia i wyszła za mąż. Niestety jej szczęście nie trwało zbyt długo...  W wieku 41 lat  zachorowała na nowotwór piersi. W tym trudnym czasie nie poddała się, walczyła do końca, tym samym wygrywając walkę z chorobą. Nie ukrywa, że Bóg i wiara są dla niej bardzo ważne, o czym możecie się przekonać czytając jej felieton.. Jej popularność wzrosła w raz z pojawieniem się  trzech niepozornych książek : Bóg nigdy nie mruga, Jesteś cudem oraz Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. Każda z tych pozycji to zbiór 50 felietonów. Pomimo tego, że większość z nich odnosi się do Boga i wartości chrześcijańskich, główny ich sens i przesłanie trafi nawet do ateistów czy wyznawców innych religii. Książki te w definicji są przeznaczone na trudniejsze chwile w życiu, chwile zwątpienia, gdy wydaje się, że świat i ludzie są źli i wszystko jest bezsensu


Jak dla mnie, książki te są idealne na każde chwile w życiu, nie tylko te złe. Gdy jesteśmy szczęśliwi i wszystko nam wychodzi, słowa Reginy dają nam kopa, żeby szczęściem dzielić się również z innymi.


Na tym recenzja książek w moim wydaniu się kończy. Nie chce Wam zdradzać szczegółów, warto przeczytać je samemu i wynieść z nich jak najwięcej.

A.
PS. Regina Brett specjalnie dla Polskich czytelników wydała "Twój dziennik", kilka słów o nim już we wtorek:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz