Strony

wtorek, 19 stycznia 2016

Twój dziennik - czyli kolejna pozycja Reginy Brett
Twój dziennik to zbiór myśli i tekstów motywacyjnych, z których możemy czerpać każdego dnia.Twój dziennik jest to kalendarz stworzony specjalnie dla polskich czytelników przez Reginę Brett. W środku znajdziemy 12 zupełnie nowych lekcji i złotych myśli na każdy miesiąc. Na każdej stronie dzienniku znajdziemy aktualną datę, rozmyślenie, czy też miejsce na swoje myśli i rysunki. Oprócz tego warto zaznaczyć, że jest przepięknie wydany! Zachęca już śliczna różowa okładka, ale to nie wszystko!Każdy miesiąc posiada charakterystyczne dla siebie strony: jedne są różowe w kratkę, inne szare w gwiazdki a jeszcze inne kółka czy paski. Na kilu stronach w miesiącu znajdują się śmieszne, czasami pozbawione sensu obrazki, takie jak konewka czy włącznik do światła.
Charakterystyczne dla tego dziennika/kalendarza jest również to, że możemy go używać obojętnie w którym roku, nie ma bowiem przypisanych dni tygodnia do konkretnej daty ( co mnie na początku bardzo zdziwiło ), ale po przeczytaniu przedmowy zrozumiałam dlaczego tak jest :)


Nie wiem czy Wy też tak macie, ale ja gdy dostanę nową książkę zawsze ją wącham ( zapachy są czasami przecudowne!). Twój dziennik nie ma swojego zapachu, i to chyba jedyne do czego mogę się przyczepić. Kartki mogłyby pachnieć truskawkami, wtedy na pewno siedziałabym cały dzień z nosem w książce analizując moje kolejne zadania na nowy tydzień :)Miłego wąchania!
A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz