Strony

poniedziałek, 27 czerwca 2016

Prison BreakKto z Was pamięta ten serial? Co prawda, minęło już kilka dobrych lat od jego premiery, dopiero teraz miałam okazję obejrzeć wszystkie 4 sezony ;)


,,Skazany na śmierć'' w Polsce został emitowany od 2007 roku ( USA 2004). Na początku twórcy serialu zaplanowali zaledwie 13 odcinków, które miały składać się na pierwszy i zarazem ostatni sezon. Dzięki niebywałej popularności serialu, kręcenia Prison Breaka nie zakończono, wręcz przeciwnie, łącznie powstały aż 4 sezony, na które składa się 81 odcinków. Ci z Was którzy obejrzeli wszystkie sezony mają pewnie mieszane uczucia co do słuszności kontynuowania serii opowieści o Michaelu Scofieldzie (Wentworth Miller) oraz Lincolnie Burrowsie (Dominic Purcell). Moim skromnym zdaniem dla serialu było by lepiej gdyby zakończył się maksymalnie na 3 sezonie, ale wiadomo ze w przemyśle filmowym chodzi głównie o zyski.


Nie mniej, dla fanów serialu producenci przygotowali niespodziankę! Według najnowszych doniesień po 7 latach przerwy ma powstać kolejny 5 sezon serialu! Emisję pierwszego odcinka zaplanowano na 2016 rok. Najwięcej kontrowersji budzi jednak obsada nowej serii, ale żeby nie zdradzać fabuły całego serialu nie będę pisać o co chodzi... :)


Mimo, że 4 sezon był mocno naciągany, to twórcą serialu należy się ukłon uznania. Pierwszy i drugi sezon to mistrzostwo, szybka wciągająca akcja, bardzo dobra gra aktorska, interesujący scenariusz.. czego można chcieć więcej od serialu?
Kto nie widział, niech nadrabia!
A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz