Strony

wtorek, 30 sierpnia 2016

Beauty - lipiec/sierpień 2016Lipiec i sierpień staje pod znakiem oczu i co raz to większego brzucha :)

1. Tołpa Dermo Body Mum - krem wzmacniający przeciw rozstępom - cena ok. 50 złKremów na rozstępy dla przyszłych mam dostępnych jest na prawdę sporo. Ale na jaki się zdecydować? Po przeczytaniu opinii w internecie zdecydowałam się na krem hypoalergiczny z Tołpy. Zgodnie z tym co jest napisane na opakowaniu wzmacnia on strukturę skóry, jej sprężystość i koloryt. U mnie sprawdza się znakomicie. Ma ładny zapach, konsystencję masła, szybko się wchłania i nie brudzi ubrań. Jak na razie brzuch bez rozstępów ( co prawda do końca nie będę wiedzieć czy to zasługa kremu czy genów).

2. Tusz do rzęs Collagen Wear z Lovely - 10zł


Maskara podgrubiająco-wydłużająca z kolagenem. Jakoś nigdy szczególnie nie zwracam uwagi czy tusz ma pogrubiać czy wydłużać, nie mniej ten robi podobno wszystko :P Plusem jest niewątpliwie cena, co do jakości to powrócę jednak do tuszy z Golden Rose, mniej sklejają rzęsy. Biorąc pod uwagę jego cenę, nie ma za bardzo do czego się przyczepić :)

3. Żel Arnikowy - 9 zł

Zdecydowania najlepsza opcja pod oczy! Jeżeli zawiodłyście się na drogich specjalistycznych kremach, idźcie czym prędzej do apteki i poproście o żel arnikowy. Redukuje zasinienia, podpuchnięcia i worki. Poza za zastosowaniem na oczy, można go stosować na pękające naczynka czy obrzęki.

4. Dipliner Golden Rose - BLACK - 9,50 zł


Eyeliner z NYC jest na wykończeniu, powróciłam zatem to niezastąpionego od lat produktu z Golden Rose. Jest bardzo wydajny, ma intensywny kolor i co najważniejsze nie rozmazuje się. Tusze do kresek w pisaku są bardziej precyzyjne i łatwiejsze w użyciu, ja jednak pozostaje wierna tradycyjnemu rozwiązaniu :)

A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz