Strony

piątek, 22 kwietnia 2016

Daj Włos!Fundacja Rak'n Roll zachęca do wzięcia udziału w akcji Daj Włos. O co dokładnie chodzi? :)Jak to mówią, kobieta zmienną jest, co za tym idzie bardzo często dopada nas chęć zmiany. Zazwyczaj zaczyna się od włosów, teraz ścinając nasze pukle można zrobić dobry uczynek.
Z pomocą fundacji Rak'n Roll możemy obciąć włosy i podarować je na szczytny cel, jakim niewątpliwie są peruki dla kobiet odbywających chemioterapię. Niestety w Polsce nie ma znacznej refundacji na peruki z naturalnych włosów, tym samym, aby je kupić należy zaopatrzyć się w spory zapas gotówki.
Peruki wykonane z włosów oddanych do fundacji kobiety otrzymują za darmo!

Jakie włosy można ścinać?
Farbowane lub naturalne, nie zniszczone, ich długość powinna sięgać min. 25 cm. Włosy trzeba ściąć w odpowiedni sposób, możemy zrobić to samemu nie udając się do fryzjera  Tutaj załączam instrukcję jak należy to zrobić. Aby nasze ścięcie było bardziej profesjonalnie możemy oczywiście udać się do salonów fryzjerskich współpracujących z fundacją. Tutaj znajduje się lista.Myślę, że nie muszę Was zachęcać do oddania swoich włosów. Ja czekam aż urosną mi jeszcze kilka cm i ciiiiach!!
A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz