Strony

wtorek, 12 kwietnia 2016

Czas na O'clocka

Dudson o'clock
Czy odmierzanie czasu może być przyjemniejsze niż dotychczas? Oczywiście, że tak, pod warunkiem, że macie  O'clocka.:)
O'clock to włoska kolekcja zegarków, stworzona z myślą o kobietach kreatywnych, dla których ważna jest indywidualność. A teraz bardziej zrozumiale : są to zegarki właściwie nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn, których wygląd możemy w pełni dopasować do swoich wymagań kolorystycznych i estetycznych :)

80'clock
camouflage clock, o'clock numbers, o'clock mirrorTak więc na początku wybieramy sobie kolor paska, wybór jest na prawdę ogroomny więc trudno zdecydować się na ten jeden wyjątkowy... Gdy jednak tą decyzję mamy już za sobą, czas na kolejną : wybieramy tarczę...może to  jednak trochę potrwać. Nie dosyć że wybieramy kolor tarczy to mamy dodatkowo do wyboru szereg innych opcji, np. tarcze z cyframi, tarczę z motywami ( np. zwierzęcymi), czy z bohaterami z bajek ( np. z Myszką Mickey).

tone on tone
disney clock


Każda bransoleta wykonana jest z antyalergicznego sylikonu i występuję w 4 rozmiarach: XS, S, M i L. Gdy już skomponujemy własnego, wymarzonego i jedynego w swoim rodzaju O-clocka dostaniemy do niego jakże oryginalne i niebanalne opakowanie, które przypomina puszkę po konserwach! Urocze, czyż nie?

o' clock classic

No dobra, a ile to wszystko kosztuje? Podstawowa wersja, czyli kolorowy pasek + gładka tarcza to koszt 138 zł.
I ja zostałam szczęśliwą posiadaczką o clocka. Na szczęście dostałam go w prezencie, tak więc ominął mnie cały proces dobierania kolorów.. Mój jest iście wiosenny! :)
A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz