Strony

czwartek, 18 lutego 2016

Grammy Awards 2016
Grammy 2016 rozdane! Kto triumfował w tym roku?

Grammy 2016 zostały rozdane po raz 58. W tym roku największą ilość statuetek zdobył amerykański raper Kendrick Lamar. Bardziej jednak ucieszyła mnie informacja, że bez statuetki z gali nie wyszedł brytyjski piosenkarz i autor tekstów Ed Sheeran. Jego znakomity utwór ,,Thinking Out Loud" uznany został za najlepszą piosenkę, Sheeran odebrał również statuetkę za najlepszy występ solowy w muzyce pop. Czapki z głów!


Na szczęście oprócz mężczyzn na gali triumfowała również Taylor Swift. Zdobyła statuetki w kategorii album roku ( ,,1989"), album roku muzyki pop, oraz najlepszy teledysk ( wraz z Kendrickiem Lamarem za ,, Bad Blood"). Osobiście dałabym Taylor jeszcze jedną statuetkę w kategorii najlepiej ubrana  ( albo i rozebrana) gwiazda na Grammy 2016. Zdecydowanie przyćmiła inne artystki, tylko spójrzcie :

Pozostałe nagrody otrzymali m.in Justin Bieber ( nagranie roku w kategorii muzyki dance) , Pitbull (najlepszy album w stylu latynoski rock, muzyka urban i alternatywna), Meghan Trainor ( debiut roku).
Justin Bieber z bratem ( jak słodko ) 

Na wielkiej gali nie zabrakło również Florence Welch , Adele i Lady Gagi ( jestem ciekawa czy doczekam dnia, kiedy będzie wyglądać normalnie).

Adele

Florence Welch 


podpis jest chyba zbędny 

Warto również wspomnieć o piosenkarce, której na gali zabrakło. Chodzi oczywiście o Rihanne która w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w gali w obawie o swoje gardło ( jak widać infekcje dopadają również gwiazdy).A.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz